Tehnician Electromecanic Interventii

Gi Group

  • București
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 26 de zile
2024-04-03Full timeContract cu durata nedeterminataGi Group recruteaza Tehnician Electromecanic Interventii pentru clientul sau, companie care furnizeaza utilaje de constructii si ofera servicii de intretinere a acestora.Locatie: Mogosoaia, IlfovModalitate de lucru: activitate de terenProgram: Luni-Vineri, 08.00 - 17.00Tip contract: nedeterminat cu 3 luni de probaCandidatul ideal:
  • Experienta similara 1-2 ani;
  • Studii medii tehnice;
  • Permis categ B;
  • Engleza - cunostinte de baza;
  • Cunostinte mecanica, electrica - cerinta obligatorie;
  • Disponibilitate pentru efort fizic.
Responsabilitati:
  • Efectueaza vizita de constatare a starii utilajului;
  • Efectueaza, in locatia clientului, activitati de reparare, revizie si intretinere a utilajelor si echipamentelor din toata gama (din punct de vedere mecanic, hidraulic si electric);
  • Identifica piesele de schimb necesare interventiilor si le comanda;
  • Realizeaza puneri in functiune si expertizari atat ale utilajelor noi, cat si ale celor second-hand (de ocazie)
  • Intocmeste documentatia si raportarile necesare.
Beneficii:
  • Tichete de masa 30 lei/zi lucrata;
  • Asigurare de viata;
  • Access la Bookster;
  • Tichete cadou pentru copii;
  • Cursuri de perfectionare;
  • Echipament corespunzator asigurat;
  • Laptop, telefon, autoturism de serviciu echipat.
Cei interesati ne pot contacta pe numarul de telefon 0730019018 sau pe adresa de e-mail: simona.milea@gigroup.com !Autovehicule și vehicule de transportAutomobile & Vehicule de Transport9299Bucureşti - Sectorul 1 - BucureştiGi Group are autorizație pentru a opera de către Ministerul Muncii, Familiei, Protecției Sociale și Persoanelor Vârstnice. Furnizor atestat de personal temporar cu autorizația seria B nr. 0000016/28.12.2005, poziția nr. 15 în Registrul Național de Evidență a Agenților de Muncă Temporară Autorizați - Mun. București.
Candidații de ambele genuri sunt încurajați să citească politica de confidențialitate.

Gi Group

Job-uri similare

  • Tehnician electromecanic (Service Scule Electrice)

    Bosch

    • București
    La Bosch, modelam viitorul inventand tehnologii si servicii de tnalta calitate care starnesc entuziasm si tmbunatatesc viata oamenilor. Suntem unul din cei mai mari producatori d…
    • Acum 2 luni

    Bosch

    • București
    • Acum 1 lună
  • Angajăm Tehnician Electromecanic Intervenții

    Gi Group

    • Ilfov
    Scurta descriere a companiei We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.…
    • Acum 25 de zile