MRC Broker

Allianz

  • România
  • Full-time
  • Acum 1 lună
Ce responsabilitati vei avea :
  • Dezvoltarea businessului cu brokerii
  • Indruma si sustine activitatea brokerilor in cadrul procesului de vanzare si subscriere a asigurarilor
  • Analizeaza trimestrial posibilitatile de crestere a portofoliului;
  • Organizeaza intalniri cu brokerii
  • Experienta in domeniul asigurarilor generale si life
  • Experienta in lucrul cu brokerii
  • Cunostinte operare calculator
  • Comunicare, colaborare, seriozitate, punctualitate, abilitati de vanzare
  • Abilitati de dezvoltare si coordonare echipe
Ce iti oferim:
  • Oportunitatea de a lucra intr-o companie solida pe piata din Romania, cu acces la programe si know-how din cadrul grupului Allianz
  • Un model de lucru hibrid si un program flexibil
  • Oportunitati de cariera si de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale
  • Asigurare de sanatate si de viata, si posibilitatea de a adera la fondurile de pensii facultative
  • Tichete de masa si tichete cadou
  • Prime de vacanta, de sarbatori si aniversare
  • Oferte si servicii atactive: reduceri la politele de asigurare Allianz-Tiriac, abonament Bookster, abonament World Class, etc.

Allianz

Job-uri similare

  • Agent Contractari Si Achizitii (broker Marfuri)

    Andreas Stihl Power Tools SRL

    • Oradea, Bihor
    Andreas Stihl Power Tools SRL angajeaza pentru pozitia Agent Contractari Si Achizitii (broker Marfuri) in Oradea, Strada Piata Cetatii, nr. 1 Experienta necesara: Experiență Medi…

    Pallbox Ambalaje SRL

    • Târgu Mureș, Mureș
    Pallbox Ambalaje SRL angajeaza pentru pozitia Agent Contractari Si Achizitii (broker Marfuri) in Tarnaveni, Strada Avram Iancu, nr. 270 Experienta necesara: Experienta putina…
    • Acum 2 luni
  • Insurance Broker

    Adecco

    • România
    Insurance Broker Client Description: Adecco Romania recruteaza pentru clientul sau, o companie specializata in asigurari pentru clienti companii, un rol e de Junior Broker. D…