Instalatori Calificati - Relocare in Europa

SilverBack

  • Sibiu
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 2 luni
  • Aplică ușor
Cautam Instalatori Calificati pentru viitoare proiecte in Europa

Atribuțiile:

- instalarea conductelor / instalațiilor industriale;

- instalarea și deservirea instalațiilor hidraulice industriale

- întreținere, revizuire, modernizare și lansarea liniilor de producție

- întreținerea mașinilor și dispozitivelor

- cunostinte in lucru bazat pe desen tehnic

Requirements

Solicităm:

- diplomă de Instalator

- cunoștințe de limbă engleză la nivel conversațional

- experiență relevantă în instalații - în domeniul construcțiilor

Benefits

Oferim:

- contract de muncă

- salariu atractiv

- lucru în sistemul rotativ

- suportul angajaților de la biroul nostru pe toată durata angajării

Aplică acum și un recruiter te va contacta în scurt timp!

Workable

Job-uri similare

  • Angajez instalatori

    • Sibiu
    • 2.250-6.000 RON pe lună
    Angajez instalatori,sudori,muncitori necalificați pentru muncă pe santier salariu atractiv Rel 0743846516…
    • Acum 5 ore
  • Instalator,Service Aer Conditionat Cazare Gratis

    • Sibiu
    • 3.000-4.500 RON pe lună
    Angajam persoanal pentru montaj,service si intretinere aparate aer conditionat. Minim 36 luni experienta in domeniu.( Sa detina aptitudini de sudura autogen,electricitate,diagnosti…
  • AUTORUN SRL angajeaza Dulgheri

    • Sibiu
    • 3.500-6.000 RON pe lună
    ANGAJĂM MUNCITORI CALIFICAŢI -DULGHERI- ŞANTIER BRAŞOV (4 posturi) Suntem în continuă dezvoltare și de accea avem nevoie de forțe noi și oameni noi, cu inițiativă în echipa noastră…
    • Acum 25 de zile