Responsabil PR si Fundraising

Centru de zi EduCare

  • Bucureşti
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 2 luni
Cerinte obligatorii
  • Studii de marketing sau relații publice
  • Experiență în strangerea de fonduri in sectorul ONG
  • Nivelul avansat de cunoaștere a limbii engleze (scris, vorbit);
Constituie avantaj
  • Experiența avansată de operare pachet MS-office, navigare internet, retele social-media, platforme online
  • Cunoștințe baze de date sunt un avantaj, web publishing (blog, site, social media)
Responsabilități
  • Dezvoltarea strategiei de fundraising a Asociației cu privire la activitățile de strângere de fonduri
  • Reprezentarea organizatiei si intereselor de fundraising ale acesteia.
  • Conceperea campaniilor de atragere de fonduri și implementarea unui plan de acțiune pentru atragerea, creșterea numarului de donatori și sponsori și fidelizarea acestora,
  • Identificarea și implicarea potențialilor parteneri în servicii comunitare destinate copiilor cu dizabilități și a copiilor afectați de divorțul părinților.
Pe jobssup.com aplici în 10 secunde, fără înregistrare!

jobssup

Job-uri similare

  • Responsabil Administrare Personal - McDonald's Bucuresti

    McDonald's Romania

    • Bucureşti
    • 2.600 RON pe lună
    Scurta descriere a companiei A lucra alături de McDonald's înseamnă mai mult decât a avea un loc de muncă - toate calificările noastre sunt create astfel încât să dezvolte atât l…
    • Acum 1 lună
  • Responsabil Aprovizionare

    Electro-Total

    • Bucureşti
    Angajam responsabil aprovizionare pentru companie de dimensiuni medii. Descriere job realizeaza achizitiile de materiale necesare activitatii firmei: elaboreaza si lanseaza come…
  • Responsabil logistică

    • Bucureşti
    Informaţii job Responsabil logistică Denumirea firmei: neprecizat Post: Responsabil logistică Domeniu: comerţ Localitate: Bucureşti Descriere: - Cerinţe: studii medii/superio…
    • Acum 29 de zile