Manager Relatii cu clientii Profesii Liberale - Sucursale Bucuresti

Libra Internet Bank

  • Bucureşti
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 15 zile
Responsabilitati

Ce activitati vei avea?

Vei stabili si participa la intalniri cu potentiali clienti Profesii Liberale.
Vei prezenta clientilor produsele si serviciile, oferindu-le solutii financiare potrivite;
Vei realiza analiza financiara preliminara a afacerii respectivilor clienti sau potentiali clienti, cu scopul acordarii de finantare;
Vei participa activ la realizarea documentatiilor necesare acordarii de finantare, urmand fluxurile standardizate si procedurate;
Indeplinirea rezultatelor de business ale sucursalei vor fi permanent in atentia ta.
Candidatul ideal

Te potrivesti pentru acest job daca:

Esti absolvent de studii superioare (constituie avantaj - profiul economic);
Ai abilitati puternice de comunicare, vanzare, negociere si persuasiune;
Esti o persoana zambitoare, pozitiva, proactiva, perseverenta;
Detii permis auto - categoria B;
Ai minime cunostinte de analiza financiara sau/si experienta pe zona de vanzari.
Beneficii

Motive sa ne alegi:
Suntem tineri, varsta media este de 28 de ani;
Ne place inovatia si tehnologia; 10% dintre angajatii nostri lucreaza in IT;
Odata ajuns in echipa, te faci remarcat rapid si promovezi pe baza rezultatelor tale: 60% dintre colegii care ocupa pozitii manageriale, provin din promovare interna;

Beneficiile pe care le vei avea, iti indeplinesc cele mai importante nevoi, dar si unele dintre visuri:
program flexibil
liber de ziua ta de nastere
abonamente medicale premium la clinici de prestigiu
Bookster, 7Card, World Class
activitati in echipa
costuri bancare preferentiale (comisioane, schimburi valutare, dobanda credit);
Construim programe dedicate angajatilor, strans legate de pasiunile lor, dar si de nevoile de dezvoltare: Libra Energize, Libra Cultural, Academia de Banking, traininguri, sesiuni de inovatie.