Suport Tehnic limba Engleza - Telemun

valoris Center

  • Constanţa
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 4 luni
Job Description:
Descrierea jobului
Cаrе vа fi rolul tău?

Vеi gestiona apeluri, chat-uri si e-mаil-uri din pаrtea cliеnților;
Vеi rеzolvа cu promptitudinе divеrselе situаții pе cаre аcеștia le rаportеаză;
Vеi ofеri suport tеhnic (level 1) și commеrciаl, cliеnților noștri;
Vеi păstra еvidența interаcțiunilor cu cliеnții și vei înrеgistrа informațiile transmise de aceștia;
Vei participa la sesiuni periodice de training care să te ajute să te dezvolți pe plan profesional și personal.

Requirements:
Candidatul ideal
Dacă îți pică netul, te transformi în SuperTech Hero și rezolvi imediat problema? N-ai vrea să începi o carieră în IT? Dacă da, aplică pentru poziția de Suport Tehnic și noi te ajutăm să îți pui în valoare abilitățile!

P.S: Îți poți lua și prietenii cu tine dacă ți-ar plăcea să faceți parte din aceeași echipă, iar noi îți oferim un bonus pentru fiecare recomandare! :)
Benefits:
Ce îți oferim?
Vei avea un program de lucru flexibil, full time, organizat și în funcție de disponibilitatea ta. De exemplu avem 3 ture: 6:00 - 14:00/14:00 - 22:00/22:00 - 06:00;
Vei avea un salariu fix, tichete de masa, bonusuri lunare de performanță, ce vor crește progresiv, odată cu experiența acumulată de tine în companie;
Vei avea parte de posibilități reale de promovare în cadrul companiei;
Vei avea oportunitatea de a acumula experiență în domeniul IT - Software;
Skills:
English, Help desk IT

Load Jobs

Job-uri similare

  • Inginer / Tehnician agronom

    Alexandrion Grup Romania

    • Constanţa
    Scurta descriere a companiei Do you want to be part of our team? Apply for the job that suits you! Cerinte - Studii superioare sau post liceale in agricultura sau domenii conex…
    • Acum 1 zi
  • Trainer Case Constanța Obor (f/m)

    Kaufland

    • Constanţa
    Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat co…
    • Acum 13 zile
  • Șef Raion Constanța Obor (f/m)

    Kaufland

    • Constanţa