Casier pariuri sportive (Reprezentant vanzari) - Job National

Superbet

  • București
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 2 luni
Scurta descriere a companieiFondat în anul 2008, Superbet este o companie de Tech & Entertainment, fiind liderul industriei de pariuri sportive din România. De asemenea, grupul este prezent în 10 țări, cele mai importante piețe fiind în România, Belgia, Polonia și Serbia. CerinteEști o persoană care are:
  • Studii medii
  • Cunoștințe de operare PC - nivel mediu
Și
  • Îți place să relaționezi și să comunici deschis cu clienții
  • Ești echilibrată, responsabilă și conștiincioasă
  • Dar și loială, corectă și serioasă
ResponsabilitatiAlături de noi:
  • Întâmpini clienții cu scopul de a le oferi acestora o experiență inedită
  • Interacționezi cu clienții pentru a asigura cele mai bune servicii
  • Încasezi banii în casa de marcat (numerar / cash) sau POS pentru vânzarea serviciilor și produselor specifice
  • Accepți și validezi tichetele de pariere
  • Întocmești documentele de contabilitate primară
Alte informatiiBeneficiile pentru o carieră în avantajul tău:
  • Program de lucru flexibil, cu pauză de masă
  • Salariu competitiv + tichete de masă electronice
  • Plata orelor suplimentare/ sărbători legale cu 175%-200% sau zile libere plătite
  • Oportunități reale de promovare în cadrul Superbet
  • Cadou de sărbători (Paște și Crăciun)
  • Bonusuri trimestriale și individuale
  • Acces permanent la platforma noastră de E-learning și la programe de dezvoltare personală care te interesează
  • Program de formare profesională - personalizat și adaptat constant nevoilor tale, care, pe lângă module de
  • Training online, cuprinde instruire și practică asistată în agenție timp de 30 zile
  • Asigurare medicală și de viață, cu acces la rețea privată de sănătate
  • Acces la servicii de consiliere & wellness.
Așteptăm să îți citim CV-ul și să povestim mai multe în cadrul unei discuții.Doar candidații selectați vor fi contactați de echipa noastră de recrutare.Descrierea companiei:Vino și tu în echipa Superbet!
Fondată în anul 2008, Superbet este o companie de tech & entertainment, fiind liderul industriei de pariuri sportive din România.În acest moment, avem o rețea de aproximativ 1.000 de agenții și peste 3.000 de colegi în echipele de retail.Suntem organizația cu cea mai impresionantă creștere din domeniul Betting & Gaming din Europa Centrală și de Est, întreaga echipă concentrându-se pe extinderea și consolidarea modelului nostru de business, atât la nivel național cât și internațional.Ne mândrim cu faptul că suntem singura companie românească premiată de patru ori în cadrul Central and Eastern European Gaming Conference (CEEGC) cu trofeul de excelență în regiune - Cel mai bun Operator de Pariuri Sportive din Europa Centrală și de Est, iar viziunea noastră este să devenim liderul global al industriei noastre.În echipa Superbet îți poți pune în valoare calitățile și te poți dezvolta profesional, în fiecare zi. Hai să faci parte din echipa noastră!Lucrător comercial / Asistent comercial / Vânzător
Beneficii
  • Bonus de performanta
  • Abonament medical
  • Asigurare de viata
  • Training-uri
  • Abonament Bookster
  • Plata / compensare ore suplimentare
  • Program de lucru flexibil
  • Tichete de masa
  • Tichete cadou
Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV. Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

Hipo.ro

Job-uri similare

  • Reprezentant vanzari utilaje agricole-Bucuresti

    Gi Group

    • București
    2024-04-12 Full time Contract cu durata nedeterminata Angajam “Reprezentant vanzari “ pentru clientul nostru, lider de piata în topul vânzărilor de utilaje agricole și de con…
    • Acum 16 zile
  • reprezentant vanzari

    Randstad

    • București
    Organisation/Department vanzari Job description Suntem în căutarea unui nou coleg, agil, pasionat de dezvoltarea vanzarilor, cu un excelent management al timpului, capabil sa…
    • Acum 23 de zile
  • Reprezentant Vanzari

    Lugera The People Republic

    • București
    Număr Profil: PR/024113 Data: 02.04.2024 Locație: Bucuresti Sectorul 1 Profesie Job: Commerce Tip Job: full-time Reprezentant Vanzari Descriere Companie Pen…
    • Acum 25 de zile