Bidding Engineer [Construction] - Chitila, Ilfov

Antal International

  • Ilfov
  • Full-time
  • Acum 1 lună
Job DescriptionClientul nostru se afla in sectorul infrastructurii de transport și dezvoltare urbană, producție în domeniul industrial, precum și furnizarea de servicii și întreținere.Pozitie: Inginer Constructii OfertareLocatie: Chitila, IlfovCerințe:
  • Studii superioare in constructii
  • Specializarea in constructii CFDP constituie un avantaj
  • Experienta de minim 4-5 ani de activitate
  • Experienta de 2-5 ani in intocmirea propunerii financiare in vederea participarii la licitatiile de lucrari de drumuri
  • Cunostinte Office (Excel, MS Project), Outlook, Doclib, Windev (sau alt soft de devize)
Responsabilitati:
  • Analizeaza documentatia de atribuire ( caiet de sarcini, proiect tehnic)in vederea informarii conducerii asupra oportunitatii participarii la licitatie si solicitarii de clarificari (daca este cazul)
  • Solicita oferte de pret de la furnizori si/sau subcontori
  • Intocmeste oferta financiara
  • Realizeaza decontarea/situatii de plata
  • Răspunde la solicitările de clarificări din partea comisiilor de evaluare
Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță (salariul este negociabil atat in range, cat si in afara acestuia)
  • Prime de sarbatori & Bonusuri Vacanta
  • Mediu de lucru colaborativ si o gama varaiata de proiecte
  • Oportunitate de dezvoltare profesională continua
  • Abonament clinica medicala & abonament sportiv
  • Tichete de masa
  • Decontare transport
  • Telefon Mobil & Laptop
  • Vinerea scurtă
  • Abonament Bookster

Job-uri similare

  • Construction Tendering Engineer - Chitila, Ilfov

    • Ilfov
    • 22.000-32.000 EUR pe an
    Job Description Clientul nostru se afla in sectorul infrastructurii de transport și dezvoltare urbană, producție în domeniul industrial, precum și furnizarea de servicii și între…
  • Tendering Engineer [Construction] - Chitila, Ilfov

    • Ilfov
  • SALES REPRESENTATIVE - constructions West Area

    ABC Human Capital

    • București
    Scurta descriere a companiei ABC Human Capital este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua misc…
    • Acum 2 luni