Lucrator comercial asamblare si instalare mobilier, Constanta

IKEA

  • Constanța
  • Full-time
  • Acum 1 lună
Lucrator comercial asamblare si instalare mobilier, Constanta"You care about making a positive impact in the world. You understand greatness requires thinking differently. An inclusive and accepting work environment is important to you.A job at IKEA is so much more than home furnishings. Together, we work to make a better everyday life for the many. It's the perfect fit if you want to contribute, grow, and share. Join the team and start a better life for yourself."LocationConstanțaEmployment typeFull Time PermanentDepartmentLogistics & Supply ChainDeadline2024-04-27You already applied for this job.Candidate profile (title) Who you areCandidate profile (text) - Default language Vezi lucrurile puțin diferit? Și noi. Credem că ceea ce apreciezi este mai important decât ceea ce spune CV-ul tău.Căutăm Lucrator comercial asamblare și instalare mobilier pentru echipa din Constanta.Pentru rolul de Lucrator comercial asamblare și instalare mobilier, avem nevoie de câteva dintre cunoștințele și abilitățile tale de bază:
  • Bune abilități de tâmplărie și artizanat cu diferite specialități
  • Cunoștințe matematice si tehnice de asamblare si instalare mobilier
  • Permis de conducere categoria B
  • Disponibilitate pentru muncă de teren 90%
  • Cunoștințe aprofundate de utilizare a PC-ului, a dispozitivelor smart (ex: tabletă, smartphone) și a aplicațiilor acestora
  • Bune abilități de comunicare și relaționare, orientare către nevoile clientului
  • Flexibilitate în lucrul cu clienții si prioritizarea activităților zilnice
  • Capacitatea de a manipula individual colete de maximum 25 kg
  • Cunoștințe de limbă engleză - nivel mediu/avansat; limba română avansat/fluent
Key responsibilities (title) Your responsibilitiesKey responsibilities (text) Descrierea jobului:
  • Asamblarea și instalarea eficientă a produselor IKEA în conformitate cu standardele specifice
  • Să fii un ambasador IKEA orientat către client
  • Asigurarea unui serviciu de calitate, verificare produselor care urmeaza sa fie asamblate
  • Înţelegerea și respectarea specificaţiilor din formularul de Evaluare a Riscurilor pentru a garanta un mediu de lucru sigur
  • Oferirea de sprijin colegilor din cadrul IKEA, prin colaborarea strânsă si prin schimbul de cunoștințe
  • Reducerea amprentei de mediu și minimizarea costurilor prin raționalizarea conştientă a resurselor și materialelor și prin maximizarea oportunităţilor de reciclare și reutilizare a materialelor
  • Informarea coordonatorului direct despre toate aspectele intervenite în domeniul de activitate
Team vision ( title) About this work areaTeam vision (text) Suntem echipa care realizează serviciile de asamblare și instalare mobilier pentru clienti. Suntem pasionați să lucrăm împreună pentru a îmbunătăți experiența clienților la IKEA!Local section (title) De ce a lucra la IKEA înseamnă mult mai mult decât un loc de muncă?Local section (text) Suntem o companie căreia îi pasă de viețile angajaților săi. Pentru noi este important să te simți respectat, recunoscut și inclus. Indiferent de postul pe care îl ocupi la IKEA, te vei bucura de numeroase beneficii. Iată doar câteva dintre acestea:
  • Sănătatea și starea ta de bine sunt priorități maxime pentru noi, așa că îți oferim un abonament medical privat și asigurare de viață. Suntem conștienți că toată lumea are ocazional nevoie de ajutor cu provocările vieții și cerințele zilnice. Îți oferim asistență non-stop din partea unor experți externi dacă ai nevoie de ajutor legat de probleme profesionale, personale și emoționale sau dacă ai nevoie de consiliere juridică ori financiară.
  • Știm că timpul tău liber este important, așa că, în fiecare an, vei primi un voucher de vacanță.
  • Ai o cameră suplimentară pe care ai vrea s-o renovezi? În calitate de angajat IKEA, beneficiezi de discounturi la toate produsele noastre.
  • Credem că fiecare dintre noi contribuie la îndeplinirea (și depășirea) obiectivelor noastre. Aceasta este ideea care stă la baza programului nostru unic de bonusuri pe bază de performanță: One IKEA Bonus. Acesta ne recompensează pentru că dezvoltăm afacerea noastră - împreună!
  • Îți vom oferi un salariu corect și atractiv și îți vom acorda compensații suplimentare dacă lucrezi în schimbul de noapte sau în weekend, te vom susține financiar cu o indemnizație pentru transport și masă și vei avea întotdeauna la dispoziție mâncare gătită (cu carne sau vegetariană) în restaurantul angajaților, precum și băuturi și gustări gratuite (cafea, sucuri, fructe).
  • Există multe oportunități de creștere, așa că îți vom oferi o gamă largă de cursuri de training online prin intermediul platformei noastre de învățare; iar dacă dorești să-ți schimbi cariera sau postul, nu va fi nevoie să părăsești compania: avem multe oportunități și exemple de angajați care și-au schimbat postul, locația sau chiar țara.
Why you will love usFrom the deep forests in Sweden, we have spread our culture and values around the world. At the heart of our offer are our beautiful home-furnishing products and solutions, made with care for our planet, reaching millions of customers.At the heart of our business, are our wonderful co-workers representing diversity in all dimensions and passionate for life at home. We all contribute with our uniqueness and we want to grow and develop together.Our vision, “to create a better everyday life for the many people” inspires and guides us in everything we do. This is IKEA.What we all have in common
  • Living our values
  • Being your unique self, while respecting and including others
  • A passion for home furnishing
  • Performing & delivering while learning & developing
  • Having fun!

IKEA