Casier

Pepco

  • Târgu Mureș, Mureș
  • Full-time
  • Acum 1 lună
Ce oferimPachet salarial atractiv
  • Bonusuri motivante
  • Bonuri de masa
  • Dicount de angajat de pana la 25% la produsele PEPCO
  • Program de lucru flexibil
  • Dezvoltare profesionala si oportunitati de promovare
  • Suport din partea unei echipe prietenoase
ResponsabilitatiPrintre atributiile sale:
  • Asigurarea unui nivel corespunzator de customer service prin servirea amabila si rapida a clientilor
  • Operarea caselor de marcat, incasarea banilor si efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar
  • Receptionarea livrarilor de marfa
  • Expunerea produselor respectand standardele de merchandising ale companiei
Cerinte
  • Studii medii (studiile comerciale sunt un avantaj)
  • Amailitate in relatia cu clientii
  • Punctualitate si dorinta de a lucra in echipa

Pepco

Job-uri similare

  • Casier

    Altex Romania SRL

    Altex Romania SRL angajeaza pentru pozitia Casier in Targu Mures, Str. Gheorghe Doja, Nr. 243, European Retail Park, Targu Mures Experienta necesara: Experienta putina…
  • Casier

    SC darina Com SRL

    SC darina Com SRL angajeaza pentru pozitia Casier in Targu Mures Experienta necesara: Experienta putina…
  • Agent Distributie (Logistic Representative Targu Mures)

    British American Tobacco

    Scurta descriere a companiei British American Tobacco is a leading tobacco group, with brands sold in more than 200 markets. We employ more than 57,000 people and, with over 200 …
    • Acum 15 zile