Angajăm Reglori

Gi Group

  • Oradea, Bihor
  • 5.550 Lei pe lună
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 15 zile
Scurta descriere a companieiWe #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta. CerinteRECRUTĂM Reglori pentru partenerul nostru, o companie producătoare de piese în industria automotive.Cerințe:
Experiență în domeniu minim 1 an;
Cunoștințe/interpretare desen tehnic;
Cunoștințe de reglare aparatură/utilaje;
Cunoștințe utilizare aparatură de măsurare;
Cunoștințe operare calculator;
Cunoștințe calcule matematice.
Spirit de observație foarte dezvoltat;
Aptitudine mecanică ridicată. ResponsabilitatiResponsabilități:
Coordonarea operatorilor din subordine;
Avizare proces tehnic de producție;
Verificarea țevilor după ce ies din matriță;
Responsabil de optimizarea reglajelor mașinilor și supravegherea lor permanent;
Menținerea curățeniei la locul de muncă;
Respectarea sarcinilor primite de la superiorul direct. Alte informatiiBeneficii:
Pachet salarial: 5550 LEI Brut;
Tichete de masă: 40 LEI/zi;
Bonus de angajare 700 LEI net;
Bonus de productivitate 350 LEI brut;
Bonus de calitate 350 LEI brut;
Bonus de inspecție finală de 15 LEI brut/zi lucrată;
Bonus de prezență de 200 LEI Brut;
Bonus de evaluare periodică/anuală;
Bonus de vacanță;
Bonus de vechime (3 ani+);
Prime de Sărbători;
Sporuri de noapte/weekend plătite extra;
Transport decontat.Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV. Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

Hipo.ro