Operator CNC (strunjire/frezare)

Gi Group

  • Brașov
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 23 de zile
2024-04-04Full timeContract cu durata nedeterminataGi Group Romania recruteaza, Operator CNC (strunjire/frezare), pentru clientul sau, o companie europeana constructoare de echipament aeronautic din Brasov.Cerintele postului:
  • Scoala profesionala;
  • Cunostinte in interpretarea unui desen tehnic;
  • Experienta minim un an;
  • Disponibilitatea de a lucra in schimburi.
Responsabilitati principale:
  • Urmareste in permanenta buna desfasurare a procesului de prelucrare;
  • Verifica documentatia existenta pentru reperul pe care il prelucreaza si semnaleaza superiorului direct daca sunt neconcordante intre documente sau programul de prelucrare al piesei;
  • Raporteaza datele referitoare la activitatea desfasurata;
  • Verifica daca toate sculele necesare prelucrarii sunt in masina si încarca in magazia masinii sculele care sunt pregatite pentru reperul pe care urmeaza sa-l prelucreze;
  • Selecteaza programul de lucru în mașina;
  • Verifica piesa cu WSK-ul daca este conforma din punct de vedere dimensional.
Beneficii:
  • Tichete de masa cu valoare de 30 ron/zi;
  • Transport asigurat pe rute prestabilite;
  • Servicii medicale private (dupa 6 luni de activitate);
  • Prima de Paste, Craciun, vacanta;
  • Prima de prezenta;
  • Prima de productivitate;
  • Subventie cantina;
  • Pensie privata.
Pentru mai multe detalii sau informatii suplimentare, ne putecti contacta la numerele de telefon: 0753150168/ 0753120537.Gi Group este unul din liderii europeni în furnizarea serviciilor de ocupare și plasare a forței de muncă, pentru toate categoriile de personal și companii, având ca expertiză principală crearea și implementarea soluțiilor flexibile de muncă. La începutul anului 2009, Gi Group a achiziționat pachetul majoritar de acțiuni al Barnett McCall Recruitment, adăugând la cei peste 10 ani de experiență ai BMR metode de recrutare inovatoare și expertiză internațională. Gi Group Staffing Company SRL este o societate cu răspundere limitată și autorizată ca agent de muncă temporară (cu sediul în București și cu birouri regionale permanente în aproape toată țara) în condițiile art. 88 și următoarele din Codul Muncii, cu autorizație de funcționare seria A, nr. 0000718/24.05.2016, emisă de Ministerul Muncii și ulterior prelungită în condițiile legii, figurând la poziția nr. 32 în Registrul Național de Evidență a Agenților de Muncă Temporară Autorizați.Producție și întreținereProducție & Intreținere9317Braşov - BraşovGi Group are autorizație pentru a opera de către Ministerul Muncii, Familiei, Protecției Sociale și Persoanelor Vârstnice. Furnizor atestat de personal temporar cu autorizația seria B nr. 0000016/28.12.2005, poziția nr. 15 în Registrul Național de Evidență a Agenților de Muncă Temporară Autorizați - Mun. București.
Candidații de ambele genuri sunt încurajați să citească politica de confidențialitate.

Gi Group

Job-uri similare

  • Operator CNC Frezor

    AME HR Solution

    • Râșnov, Brașov
    Angajam Operator CNC - Frezor la o fabrica din Brasov. CERINTE: - curs operator CNC - scoala profesionala - experiență minim 1 an pe un post de operator CNC - cunoștiințe foar…
    • Acum 3 zile
  • Operator CNC Strung

    Angajam Operator CNC - Strung la o fabrica din Brasov. CERINTE: - curs operator CNC - scoala profesionala - minim 1 an experienta - disponibilitate de a lucra in 3 schimburi: …
  • Strungar CNC

    Schaeffler

    • Brașov
    Schaeffler este o companie multinationala, dinamica, ce pune accent pe tehnologie, succesul sau fiind rezultatul spiritului antreprenorial si al traditiei indelungate de proprietat…
    • Acum 1 lună