GAME PRESENTER - Greek language (MAM)

Evolutionary Consulting

  • București
  • 5.398 Lei pe lună
  • Pregătire
  • Full-time
  • Acum 1 lună
Scurta descriere a companieiEvolutionary Consulting este o companie formata dintr-un mix între consultanți cu experiență în resurse umane, cercetători, cadre didactice universitare și tineri specialisti pasionati de Psihologie organizationala si resurse umane. Principalul nostru scop este de a oferi servicii de consultanta in resurse umane bazate pe metodele şi tehnicile care si-au dovedit utilitatea in intreaga lume. CerinteWe are looking for:
A person with a positive and enthusiastic attitude
Availability to work in shifts;
Good and very good communication skills;
English language - at least intermediate level - can you introduce yourself in English for 30 seconds?
ResponsabilitatiThe activity consists of:
- In front of a video camera you deal the cards for games such as: baccarat Black Jack.;
- Communicate directly with clients - online;
- Presenting the game and rules, spreading the cardsWORK ON SITE! central location - Bucharest!
Alte informatiiWe offer:
Employment contract for an indefinite period;
Private health insurance;
Monthly and annual bonuses; between 1000 - 3000 ron NET
Quarterly performance bonus;
Weekend and night allowances;
Free meals provided daily on working days
Relocation bonus - for people from outside Bucharest. 2800 ron NETSALARY:
First 3 months: 5,398 Ron NET + performance bonuses, nigh-shift bonuses and weekend bonuses
After 3 months: 6,748 ron NET + bonuses
After 9 months: 7,760 ron NET + bonusesCONTACT: 0726264436 - Andreea
Beneficii
  • Bonus de performanta
  • Bonus anual
  • Bonus la angajare
  • Prima pentru relocare
  • Prime de vacanta
  • Abonament medical
  • Abonament la sala sport
  • Training-uri
  • Cursuri
Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV. Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

Hipo.ro

Job-uri similare

  • Game presenter full time

    Randstad

    • București
    • 3.000 Lei pe lună
    Scurta descriere a companiei Randstad este lider global în recrutare și gestionare de personal. Încă din 2016, suntem prezenți pe piața din România, în București și în Slatina. A…
  • Game Presenter

    Randstad

    • București
    • Acum 15 zile