sef santier inginer instalatii electrice

Randstad

  • București
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 2 luni
Organisation/Departmentconstructii si inginerie.Job descriptionCompanie puternic dezvoltata pe piata din Romania, ca fiind unul dintre principalii furnizori în execuția de proiecte destinate instalațiilor pentru construcții civile și industriale. Cu o experienta de peste 10 ani, partenerul nostru este in cautare de Sef Santier - Igineri in executia de lucrari instalatii electrice.RequirementsCerinte:
  • permis categoria B;
  • studii medii sau superioare de specialitate;
  • minim 3 ani in executia lucrarilor de instalatii pentru constructii;
  • preocupat de imbunatatirea continua a competentelor si profesiei
  • spirit de observatie;
  • flexibilitate in gandire;
  • bun partener de echipa.
Responsabilitati:
  • Coordonarea Activitatilor pentru Executia lucrarilor de instalatii pentru constructii;
  • Realizarea activitatilor post-predare lucrari de instalatii pentru constructii;
  • Responsabilitatii privind securitatea si sanatatea in munca;
  • Sa desfasoare activitatea, in conformitate cu pregatirea si instruirea sa, precum si cu instructiunile primite din partea angajatorului, astfel incat sa nu expuna la pericol de accidentare sau imbolnavire profesionala atat persoana proprie cat si alte persoane care pot fi afectate de actiunile sau omisiunile sale in timpul procesului de munca;
  • Reducerea cheltuielilor de executie;
  • Reducerea timpului de executie si încadrarea lucrarii in termenele contractuale;
  • Realizarea parametrilor tehnici ai lucarii conform cerintelor contractuale;
Eficientizarea comunicarii la nivel de santier si a utilizarii resurselor materiale, umane, logistice si de infrastructura.OfferBeneficii:
  • salariu fix atractiv;
  • program de lucru de 8 ore;
  • bonus de performanta.
Applications0722.273.925.

Randstad

Job-uri similare

  • Șef șantier (Inginer Instalatii)

    Evolve Today

    • București
    Pentru partenerul nostru, o companie româno-germană cu experiență extinsă în domeniul instalațiilor pentru construcții (stadioane, complexe rezidențiale, clădiri de birouri sau pro…
  • sef santier inginer instalatii mecanice

    Randstad

    • București
    Organisation/Department constructii si inginerie. Job description Companie puternic dezvoltata pe piata din Romania, ca fiind unul dintre principalii furnizori în execuția de…
  • Inginer Energetician - Sef santier

    Electromontaj

    • București
    Scurta descriere a companiei Electromontaj este o companie globală de construcții-montaj, cu sediul în România, cu proiecte în întreaga lume. Proiectăm, construim, transformăm şi…