Tinichigiu structurist aviatie - Ghimbav

Gi Group

  • Brașov
  • Full-time
  • Acum 21 de zile
2024-04-073 schimburiContract cu durata nedeterminataGi Group Romania recruteaza, Tinichigiu structurist aviatie, pentru clientul sau, o companie europeana constructoare de echipament aeronautic din Brasov.Cerintele postului:
  • Scoala Profesionala (calificarea in acest domeniu constituie avantaj);
  • Experienta minim 1 an pe un post similar;
  • Cunostinte de desen tehnic;
  • Cunoașterea noțiunilor de rezistența materialelor legate de execuția și reparația elementelor de structură;
Responsabilitati principale:
  • Prelucrarea tablelor (formarea pieselor primare pe calapod), profilelor și altor elemente de structură prin: decupări, filetări, alezări, roluiri, găuriri, lipituri, bombări, ambutizări, îndoiri;
  • Confecționări de elemente de structură: nervuri, lise, cadre de rezistență;
  • Demontări-montări de organe de structură;
  • Reparații prin îndreptări și decupări ale pieselor;
  • Ajustarea și montarea sculelor, verificatoarelor, matrițelor de decupat și modelelor metalice;
  • Prezentarea la inspecție (C.T.C.) și recepționarea tuturor pieselor și ansamblelor finite executate.
Beneficii:
  • Tichete de masa cu valoare de 30 ron/zi;
  • Transport asigurat pe rute prestabilite;
  • Servicii medicale private (dupa 6 luni de activitate);
  • Prima de Paste, Craciun, vacanta;
  • Prima de prezenta;
  • Prima de productivitate;
  • Subventie cantina;
  • Pensie privata.
Pentru mai multe detalii sau informatii suplimentare, ne puteti trimite CV-ul dumneavoastra pe adresa de e-mail: maria.panait@gigroup.com sau ne puteti contacta la nr. de telefon: 0755042881.Gi Group este unul din liderii europeni în furnizarea serviciilor de ocupare și plasare a forței de muncă, pentru toate categoriile de personal și companii, având ca expertiză principală crearea și implementarea soluțiilor flexibile de muncă. La începutul anului 2009, Gi Group a achiziționat pachetul majoritar de acțiuni al Barnett McCall Recruitment, adăugând la cei peste 10 ani de experiență ai BMR metode de recrutare inovatoare și expertiză internațională. Gi Group Staffing Company SRL este o societate cu răspundere limitată și autorizată ca agent de muncă temporară (cu sediul în București și cu birouri regionale permanente în aproape toată țara) în condițiile art. 88 și următoarele din Codul Muncii, cu autorizație de funcționare seria A, nr. 0000718/24.05.2016, emisă de Ministerul Muncii și ulterior prelungită în condițiile legii, figurând la poziția nr. 32 în Registrul Național de Evidență a Agenților de Muncă Temporară Autorizați.Producție și întreținereProducție & Intreținere9271Braşov - BraşovGi Group are autorizație pentru a opera de către Ministerul Muncii, Familiei, Protecției Sociale și Persoanelor Vârstnice. Furnizor atestat de personal temporar cu autorizația seria B nr. 0000016/28.12.2005, poziția nr. 15 în Registrul Național de Evidență a Agenților de Muncă Temporară Autorizați - Mun. București.
Candidații de ambele genuri sunt încurajați să citească politica de confidențialitate.

Gi Group