Operator productie

Sales Consulting

  • Cluj-Napoca, Cluj
  • Full-time
  • Acum 20 de zile
Responsabilitati:
  • Asigura functionarea in conditii normale a echipamentelor deservite, in conformitate cu standardele de siguranta si de calitate;
  • Se asigura ca activitatile de control a calitatii apartinand operatorului sunt efectuate corespunzator si conform instructiunilor de lucru;
  • Ia masuri pentru readucerea procesului de fabricatie in limitele de specificatie in cazul aparitiei deviatiilor;
  • Asigura in permanenta disponibilitatea materiilor prime, materialelor si utilitatilor necesare pentru desfasurarea procesului de productie la locul de munca;
  • Se asigura ca pierderile de produs, utilitati, materii prime si materiale folosite in activitatea de productie sunt prevenite si reduse la minim;
  • Ofera suport pentru echipa de intretinere care actioneaza in zona deservita de el/ea;
  • Comunica in timp util sefului de schimb informatiile si sugestiile sale de imbunatatire privind procesul de productie, programul, disfunctionalitatile utilajelor deservite;
  • Cunoaste, respecta si aplica normele de sanatate si securitate in munca, normele PSI, de protectie a mediului si de securitate a locatiei.
Cerinte:
  • Studii medii tehnice sau in industria alimentara, farmaceutica, cosmetica (liceu sau scoala profesionala);
  • Experienta anterioara intr-o pozitie de operator productie;
Administrativ:
  • Program de lucru in doua schimburi (06:00-14:00 respectiv 14:00-22:00);
  • Candidati doar din orasul Cluj-Napoca.
Since 1998, we've been active in the Human Resources consulting market, providing regional coverage across four key areas of expertise: recruitment and selection, personnel leasing, assessment centers and consultancy. As leaders in Transylvania, we've expanded our reach to embrace a culture of continuous improvement, thereby strengthening our position in the Romanian and also regional market. This commitment underscores our dedication to evolve alongside the dynamic needs of our clients and the ever-changing landscape of the business environment.Our success stems from the professionalism of our services, the multidisciplinary expertise of our consulting team and our ongoing collaboration with those who rely on our consultancy services.Building long-term partnerships with clients across diverse industries such as IT&C, automotive, outsourcing, pharma, banking, FMCG and more, is our primary objective.Our commitment to client orientation, teamwork, flexibility, excellence, dedication and responsibility reflects our aim to bring added value to our services.

Job-uri similare

  • Operator Productie

    Gi Group

    2024-04-26 Full time Contract cu durata nedeterminata Gi Group angajează "Operator Producție" pentru clientul nostru care este una dintre cele mai mari companii de lactate di…
    • Acum 3 zile
  • OPERATOR PRODUCTIE FIT

    Saint-Gobain

    • Turda, Cluj
    Why do we need you ? Poziția este deschisă în cadrul Departamentului de Producție al Fabricii de Ipsos din Turda. RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE: operează diferite mașini și uti…
  • OPERATOR PRODUCȚIE FPGC

    Why do we need you ? Poziția este deschisă în cadrul departamentului de Producție, Saint-Gobain Rigips, ocupantul acesteia urmând să își desfășoare activitatea în cadrul Fabricii…
    • Acum 19 zile