Recrutam Manipulant marfa, program 2 schimburi - Ghimbav

INTERJOBS BUILDING S.R.L.

  • România
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 13 zile
Cerințe:
  • Școala generală/Studii medii/Școala profesională absolvite;
  • 1 an experiență constituie avantaj;
  • Disponibilitate de a lucra în 2 schimburi;
  • Persoană serioasă, adaptabilă și care lucrează cu acuratețe.
Responsabilități:
  • Manipularea materiilor prime și a materialelor, a ambalajelor din depozite, precum și tranferul paleților;
  • Răspunde de curățenia spațiilor de depozitare și a locurilor de descărcare;
  • Primirea / Predarea documentelor specifice activității de depozitare.
Beneficii:
  • Transport asigurat la locul de muncă din Brașov – Vulcan – Râșnov – Zărnești - Codlea - Ghimbav sau decontare transport pentru alte rute;
  • Prime de sărbători și tichete de masă;
  • Spor ore suplimentare 200%;
  • Extra zile de concediu;
  • Bonusuri în funcție de performanță și motivație;
  • Opțional asigurare medicală;
  • Rație de produse.

MyNextJob

Job-uri similare

  • Manipulant marfa

    Gi Group

    • Ilfov
    2024-04-01 Full time Contract cu durata determinata Gi Group este in cautarea unui Manipulant Marfa pentru clientul nostru, o companie cu peste 10 de ani de experiență, care …
    • Acum 26 de zile
  • Manipulant marfa - Chiajna

    Gi Group

    • Ilfov
    2024-04-08 Full time Contract cu durata determinata Gi Group este in cautarea unui Manipulant marfa - industria textila pentru clientul nostru, o companie ce ofera servicii d…
    • Acum 20 de zile
  • Manipulant marfa pentru restaurant

    • București
    Cautam persoane serioase, muncitoare. Salariu minim de 3100 lei/ luna+ bonuri masa+ masa inclusa. Program luni-vineri, 8 ore/ zi. Te asteptam la Beraria H, str. Kiseleff 32, Parc H…
    • Acum 9 ore