Planificator productie

Adecco

  • Oradea, Bihor
  • Full-time
  • Acum 13 zile
Planificator productieClient Description:Adecco Resurse umane recruteaza un Responsabil Planificare productie in Oradea pentru unul dintre clientii sai ce activeaza in productie/prelucrari mecanice de aschiereResponsibilities:
  • Planificare productie
  • Inregistraza munca operatorilor
  • Inventar intermitent la materialele care se afla in productie.
  • Vrificare activa a stocurilor unde este calzul, informarea logisticii sau responsabil de proiect despre datele de finalizare a productiei sau eventualele deviatii care apar in timpul productiei.
  • Participa la sedintele de productie unde transmite toate informatiile referitoare la ce s-a lucrat in ziua anterioara.
  • Verifica productivitatea personalului si al masinilor.
  • Intocmeste rapoarte de evaluare pentru fiecare persoana in parte respectiv evaluarea roductivitatii masinilor.
  • Verifica corectitudinea informatiilor legate de timpi de cliclu / timpi de schimbare.
  • Raporteaza si corecteaza in cazul erorilor.
Candidate Profile:
  • Absolvent studii medii/universitare
  • Experienta minin 1 an productie/planificare
  • Cunostinte operare PC
  • Limba engleza - nivel mediu

Adecco

Job-uri similare

  • Inginer Productie

    Ebm - Papst Automotive & Drives Romania SRL

    Ebm - Papst Automotive & Drives Romania SRL angajeaza pentru pozitia Inginer Productie in Oradea, Strada Calea Borsului, nr. 28b Experienta necesara: Experiență Medie (3-5 ani)…
    • Acum 1 lună

    Reinert

    RESPONSABILITĂȚI: Planificarea și supervizarea proceselor de producție pentru a asigura eficiența și calitatea produselor Identificarea și implementarea îmbunătățirilor continu…
  • Manager Producție

    Gi Group

    2024-04-13 Full time Contract cu durata nedeterminata Gi Group recrutează Manager Producție în Oradea pentru partenerul nostru, companie consacrată pe piața internațională de…
    • Acum 17 zile