Operator imbuteliere

Gi Group

  • Ilfov
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 16 zile
2024-04-112 schimburiContract cu durata nedeterminataGi Group este in cautarea unui Operator imbuteliere pentru partenerul sau, o companie producatoare de gaze si furnizor de tehnologii, servicii si gaze pentru diverse industrii.Locatie: Chitila, IlfovProgram: Luni-Vineri, 2 ture (07:00 - 14:00, 13:00 - 21:00)Cerinte:
  • Experienta similara de preferat;
  • Cel putin studii medii tehnice - diploma de BAC;
  • Cunostinte tehnice - mecanica, electrica.
Responsabilitati:
  • Sortarea buteliilor si a bateriilor goale si pregatirea pentru umplere, si pregatirea lor pentru livrare;
  • Separarea buteliilor/bateriilor defecte si a celor ce trebuie verificate si transportul acestora in zona de depozitare;
  • Transportul cilindrilor, bateriilor si a altor materiale in interiorul fabricii, cu ajutorul transpaletei;
  • Cantarirea corecta a buteliilor/bateriilor de CO2 plini si goi;
  • Se asigura de existenta in bune conditii tehnice a garniturilor de cauciuc tip O -ring la racordurile de imbuteliere, schimbandu-le pe cele defecte cu unele noi;
  • Raspunde de verificarea etanseitati ventilelor si fixarii capacelor cilindrilor;
  • Deserveste instalatia de imbuteliere a gazelor tehnice si aparatura auxiliara a acesteia;
  • Executa lucrarile de mentenanta ale instalatiei.
Beneficii:
  • Tichete de masa;
  • Asigurare de viata;
  • Asigurare medicala;
  • Abonament medical
  • Decontare transport.
Daca sunteti interesati de aceasta oportunitate de angajare va invitam sa aplicati la acest anunt!De asememea, va incurajam sa ne contactati direct: 0731520868.Petrol și gazePetrol și gaze9355Chitila - IlfovGi Group are autorizație pentru a opera de către Ministerul Muncii, Familiei, Protecției Sociale și Persoanelor Vârstnice. Furnizor atestat de personal temporar cu autorizația seria B nr. 0000016/28.12.2005, poziția nr. 15 în Registrul Național de Evidență a Agenților de Muncă Temporară Autorizați - Mun. București.
Candidații de ambele genuri sunt încurajați să citească politica de confidențialitate.

Gi Group

Job-uri similare

  • Operator debitare - cantuire

    Gi Group

    • Ilfov
    2024-04-18 Full time Contract cu durata nedeterminata Gi Group recruteaza Operator debitare - cantuire, pentru partenerul nostru, cel mai mare comerciant en-gros de lemn si p…
    • Acum 9 zile
  • Operator Facturare - Chiajna

    Professional

    • Ilfov
    Job Description: Cautam operator facturare pentru clientul nostru ce are locatia in Chiajna, langa Carrefour Militari. Descrierea jobului: Înregistrează documente în sisteme…
    • Acum 18 zile
    • Aplică ușor